PSYCHOBALANS
Pracownia Terapii

PSYCHOBALANS
Pracownia Terapii

KONTAKT

Zapraszam do kontaktu!

Jestem psychoterapeutą, socjoterapeutą, pedagogiem. Ukończyłam Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży
w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz  Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.
Jako psychoterapeutka żywię głębokie przekonanie, że każdy z nas zasługuje na pełne zrozumienie i wsparcie. Klucz do efektywnej psychoterapii widzę w zaufaniu i otwartej współpracy między mną
a pacjentem. Uważam, że prawdziwa zmiana jest możliwa tylko wtedy, gdy osoba w terapii czuje się bezpieczna i otrzymuje pełną akceptację. Moje podejście charakteryzuje się głębokim zrozumieniem i empatią, co pozwala moim pacjentom swobodnie wyrażać swoje myśli i uczucia, co jest kluczowe dla ich terapeutycznej transformacji.

Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą mającymi trudności
w relacjach z innymi ludźmi, doświadczającymi problemów emocjonalnych, zdrowotnych, znajdujących się w kryzysach życiowych. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów. Zgodnie z wymogami kodeksu etyki, swoją pracę poddaję stałej superwizji.

Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem psychoterapii, ale masz obawy co do pierwszego kroku, jestem tu, aby Cię wesprzeć. Zapraszam na konsultacje, które są świetną okazją do wzajemnego poznania się i rozpoczęcia dialogu. Spotkanie to służy zrozumieniu Twoich potrzeb i nie zobowiązuje do dalszej terapii. To czas dla Ciebie, abyś mógł/mogłaś poczuć się wysłuchany/a i zrozumiany/a. Jako Twoja terapeutka, jestem tu, aby wspierać Cię w każdym kroku Twojej podróży, dążąc do twojego osobistego rozwoju i lepszego jutra.

O mnie

Social media

Adres
ul. Dworcowa 1/2
62-050 Mosina

Kontakt

+ 48 888 521 210
bognapsychobalans@gmail.com

Psychobalans
Pracownia Terapii